Вчитувам...

Придобивки

Дајте му значење на Вашиот оброк!
Спасувајќи го својот паричник, ја спасувате и планетата земја.

Од сега па натаму со нашата last minute понуда, цената повеќе не е пресудна за да уживате во вкусен оброк. Со помош на храна за сите заштедете и добијте повеќе храна за помалку пари.

Откријте интересни и достапни понуди околу Вас. Посетувајте не почесто кога сте гладни или едноставно вклучете ги нотификациите на локацијата каде што се наоѓате и бидете известени за секоја нова понуда.

Достапните зделки Ви овозможуваат повеќе да не ја преплаќате храната. Се што треба да направите е да ја одберете зделката што Ви се допаѓа, да ја резервирате истата и ја подигнете во предвидениот временски период.

Како можеш да помогнеш

Сподели

Вклучи се

Предложи угостителски објект

Сподели

Колку повеќе луѓе се вклучат во Храна За Сите, толку подобро за сите.

Вклучи се

Hranadonacija from otpad od hrana on Vimeo.

Дали и Вас Ве загрижува количество на храна која не наоѓа намена ?
Помогнете ни заедно да ја најдеме нејзината намена и да ја направиме храната подостапна за сите.

Имате идеја како да ни помогнете или сакате да се вклучите во тимот?

Пополнете ја следната контакт форма и помогнете ни заедно да го промениме светот. Запомнете дека нема лоши идеи.

Успешно зачувано!

Ви благодариме за вашиот интерес!

Предложи угостителски објект

Посакувате некој од Вашите омилени ресторани и кафулиња да се дел од оваа платформа? Или едноставно мислите дека тие совршено би се вклопиле во мисијата на Храна за сите?

Многу угостителски објекти се среќни кога ќе дознаат за Храна за сите, оставете ни ја Вашата препорака.

Успешно зачувано!

Ви благодариме за вашиот предлог!

Посакувате некој од Вашите омилени угостителски објекти да се дел од оваа платформа? Предложи